JoomlaTemplates.me by WebHostArt

Střídání stráží

Vytvořeno: středa 21. říjen 2015 17:42 Aktualizováno: čtvrtek 22. říjen 2015 20:58

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Pavel, zakladatel tohoto webu, usoudil, že bude fajn, když se portálu ujmu. Rád jsem tuto výzvu přijal, takže je na čase se představit. Chvilku jsem přemýšlel a dostal jsem nápad, že bych to mohl provést formou stručného rozhovoru, takže pojďme na to.

Adame, proč jsi se rozhodl zkusit post redaktora webu Zboží z Číny?

S Čínou jsem v kontaktu již od svých 16 let a za tu dobu jsem vyřídil stovky objednávek. Ačkoliv je vidět posun v oblasti zahraničního online nakupování, stále si myslím, že v Číně dokáže nakoupit jen velmi malá část celé společnosti. Proto jsem se rozhodl tohle změnit. V následujících letech chci co nejvíce lidem ukázat, že nákup v Číně zvládne i malé děcko. V první řadě však člověk musí vědět, proč dává nákup v Číně smysl.

Na co se mohou naši čtenáři těšit?

Řekl bych, že budoucnost patří přímému nakupování, kdekoliv a kdykoliv se mi zachce. Lidé budou stále častěji nakupovat tam, kde se daná věc prodává za nejnižší cenu. Rád budu lámat ledy a ukazovat směr, jak toho dosáhnout i bez překupníků. Zároveň bych rád vytvořil aktivní komunitu na sociální síti nebo alespoň na fóru a upgradoval design tohoto webu, aby byl ještě přehlednější a tím pádem i užitečnější. Dále se budu snažit pracovat o něco víc s aktualitami i recenzemi produktů, bez kterých je přeshraniční nákup stále dosti krkolomný.

Co bys vzkázal čtenářům?

Na webu, jako je tento, by se měli podílet především čtenáři. Proto mi čas od času napište alespoň email, o čem byste chtěli číst, co vás zajímá, s čím si nevíte rady a podobně. Předem díky!

Jaká je tvá oblíbená kuchyně?

Dlouho jsem měl rád především italskou klasiku, ale poslední měsíce končím stále častěji u čínských jídel :)

Zobrazeno: 2036

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat