JoomlaTemplates.me by WebHostArt

Externí nabíječka, co má koule

Vytvořeno: čtvrtek 22. říjen 2015 20:07 Aktualizováno: sobota 24. říjen 2015 9:42

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Určitě to znáte. Člověk brouzdá v záplavě čínských nabídek a najednou to přijde. Je tam! Zboží z Číny, na které zíráme přinejmenším několik minut. Nikdy jste něco podobně unikátního neviděli, natožpak aby to nějaký kamarád vlastnil. Něco takového se mi stalo zhruba před rokem. Objevil jsem čínskou značku Romoss. Ta nabízí externí nabíječky všeho druhu i hodně užitečné adaptéry. Rok se s rokem sešel a vedle zajímavého tipu se mohu podělit také o zkušenosti. Věřím, že zaujmou velkou část publika, protože kdo dnes nebojuje s vybitou baterií, že ano?

Externí nabíječka z TOP class 

Půjdu rovnou k věci. Nakoupil jsem to nejlepší, co zmíněná značka nabízí. Externí nabíječku na cesty, adaptér do zásuvky i nabíječku do auta. Tyto nejlepší produkty spojuje jedna klíčová vychytávka, kterou je eUSB. O co se jedná? Představte si upravený USB konektor, kterým nabijete i notebooky a další gadgety s vyšší voltáží. Romoss navíc vlastní i certifikáty od Applu, takže s ním dobijete i nejnovější MacBooky.

V zajetí ampérů

Tenhle adaptér vás bez šťávy prostě nenechá

Hned z kraje představím 99 gramový adaptér s výkonem 45W, který nahradí snad všechny nabíječky, které se Vám válí doma. Drobný kvádr schováte s přehledem i do té nejmenší kapsy u kalhot. Skutečně to tak funguje. Nic se nadměrně nezahřívá a na obtíž nebudou ani kolíky do zásuvky, které lze elegantně schovat do těla nabíječky. Jedinou nevýhodou je fakt, že ony kolíky jsou kompatibilní pouze s čínskou a americkou zásuvkou, takže budete muset dokoupit malý adaptér za zhruba jeden dolar.

Power banky, minimalistické adaptéry a šikovné nabíječky do auta dobývají trh

Druhým atraktivním produktem je nabíječka do auta s výkonem 95W, která má jinak podobné parametry, ale obsahuje ještě druhou USB zásuvku. Tentokrát bez přívlastku. Notebook tak nabijete jen z vrchní zdířky. Zdůrazním ještě jeden fakt, který jsem zapomněl sdělit dříve. Neobjevil jsem notebook, se kterým by si Romoss nerozuměl. Konektorů existuje skutečně mraky a pokud náhodou nenajdete originální, můžete dokoupit neoriginální třeba u českého Avacomu.

Třetí kapitolu ztvárňují externí nabíječky, tj. power banky, které jsou pro mě z neznámého důvodu nejatraktivnějším sortimentem na čínském trhu. Externí nabíječky s eUSB konektory totiž trpí zásadním nedostatkem. Pokud je začnete využívat na maximum (s notebooky), rychle ztratí svou kapacitu. Nicméně troufnu si tvrdit, že je jen otázkou času, kdy se výrobci podaří vychytat i tyto vady na kráse. Všechny zmíněné výrobky nakoupíte třeba na AliExpressu.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej třeba na Facebooku!

Zobrazeno: 2974

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat