TinyDeal - třetí nákup

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

TinyDeal - logo

Třetí nákup v e-shopu TinyDeal o kterém zde teď budu psát se uskutečnil 19.11.2012. Objednal jsem zboží za 5.86USD, konkrétně se jednalo o "8 x Cute Mini One Piece Figure PVC Collection Model Toy Keychain":

objednane zbozi

objednané zboží

Zboží dorazilo někdy kolem 20.12. v bublinkové obálce. Cesta tedy trvala přibližně jeden měsíc což sice není nijak úžasné, ale na druhou stranu to pořád ještě není až tak zlé.

PC208120

zboží které dorazilo

PC208129

takto vypadá klíčenka Choppera :)

 

Pokud jde o kvalitu tak ta je velmi dobrá, tedy až na dvě postavičky, kde jedna má trochu jinou barvu vlasů a další má trochu bílé barvy i na místech kde by být neměla (ale co můžete za takové peníze hctít, že? :D ). Další (třetí o kterém píšu, celkově ale už čtvrtý) nákup v TinyDealu dopadl dobře a přinejmenším alespoň na podobné drobnosti je to obchod dobrý a mohu ho doporučit.

 

Fotografie z tohoto nákupu:


Zobrazeno: 5740

Komentáře   

0 #1 maxman 2013-05-16 07:21
Taketo porovnavanie z jedneho nakupu nema ziadnu vypovednu hodnotu. V TinyDeal som urobil 4 nakupy a z toho 3 boli problemove. Servis (nasledne riesenie problemov) je na bode mrazu. Ked sa po desiatkach mailov aj dohodnete na kompenzacii, tak musite urgovat aspon 3x, kym kompenzaciu pripisu na ucet. Samozrejme vyhovorky typu: nefunguje nam system, mame blokaciu na PayPal a pod. Raz mi poslali vraj novy funkcny tovar a dosiel taky isty nefunkcny... Osobne tento obchod NEODPORUCAM!!!! Overene mam dealextreme, buyincoins, tomtop
Citovat

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde