CooliCool - první nákup

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

coolicool - logo

Jak už to tak bývá tak první nákup byl pouze na zkoušku a tedy jsem objednal zboží nevelké hodnoty. Konkrétně se jednalo o "Colorful Christmas Hanging Gift Box Ornament" který se v té době prodával za 55 amerických centů (současná cena je 1,99 USD).

objednane zbozi

objednané zboží

Zboźí dorazilo po 13 dnech od odeslání které proběhlo 3 dny po objednání - celkem to tedy bylo 16 dní. Nečekané bylo, že zboží přišlo v obyčejné obálce (ne v bublinkové) a ani v ní nebylo nijak zabezpečeno proti poškození. Kdyby bylo zboží v pořádku tak by tato věc nepŕedstavovala problém, ale 3 ze 6 těchto "dárků" byly poškozeny (viz. fotografie) a něco takového se ještě za 3 roky co provozuji tyto stránky nestalo.

P2088206

toto dorazilo

Kdyby zboží nebylo (částečně) poškozené tak bych tento nákup hodnotil velmi dobře, ale jelikož k poškození zboží došlo tak tento první nákup hodnotím celkem zle - pokud si chcete objednat nějaké zboží které je náchylnější k poškození tak bych určitě doporučil poohlédnout se po jiném obchodu, pokud ale chcete kupovat něco co tak lehké rozbít není tak CooliCool nemusí být zlá volba ;) .

 

Fotografie z tohoto nákupu:

Zobrazeno: 4802

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain