JoomlaTemplates.me by WebHostArt

antelife - první nákup

Vytvořeno: sobota 18. říjen 2014 20:32 Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

logo - antelife

První nákup v antelife nebyl tím úplně typickým "ověřovacím" nákupem a to předevšim z toho důvodu, že cena objednaného zboží byla násobně vyšší než v jiných případech. Šlo o to, že jsem potřeboval koupit nový dislej k mému mobilu THL T5S a antelife jej nabízel minimálně o 10 dolarů levněji než všichni ostatní (včetně ebay prodejců a aliexpressu). A tak jsem tedy 29.8.2014 za 38.59 USD objednal "Original 2 in 1 Lcd Display+Touch Screen Replacement Repair Parts for THL T5" a jako dopravu jsem zvolil dopravu zdarma pretože mi až tek nezáleželo na tom zda budu mít zboží doma za týden nebo za měsíc.

objednane zbozi

objednané zboží

Po objednání zboží jsem obdržel automaticky zasíláný e-mail, že objednávka a platba byla úspěšná a po odeslání zboží, že pošlou dalši mail. Zboží mělo být odesláno nejpozději do 4 dnů od objednání. Když ani po týdnu žádný e-mail od prodejce s informací o odeslání nedorazil tak jsem napsal na jejich support, obchodník neodpovídal, takže týden po odesláni prvního mailu jsem jim napsal další a ještě jsem je kontaktoval pomocí formuláře na jejich stránkách. Opět uběhl týden a žádná reakce tak jsem byl nucen využít podporu paypolu a světe div se, prodejce se téměř okamžitě ozval i s o tom kdy bylo zboží odesláno a kdy přibližně by mělo dorazit. Následně již vše proběhlo bez problémů a 22.9.2014 zboží zabalené v bublinkové fólii a uložené v krabičce dorazilo.

P9223238

toto dorazilo

P9223241

a takhle vypadá mobil po výměně displeje

Zboží je tedy plně funkční, jeho cena byla bezkonkurenční, doba dodání také v pořádku, ale celkový dojem z tohoto nákupu je díky extrémí neochotě prodejce komunikovat spíše mírně negativní, ale né až tak abych tento obchod nemohl doporučit protože v případě problémů za vámi stále stojí paypal kterého podporu se rozhodně nikdy nebojte využít.

 

Fotografie z tohoto nákupu:

Zobrazeno: 3919

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat