Focalprice - šestý a sedmý nákup

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

logo - focalprice

Šestý i sedmý nákup ve Focalprice byly nákupy malé hodnoty, konkrétně se jednalo o kaluklačku za jeden cent (promo akce) a o krytku na objektiv fotoaparátu za 2.29USD. Objednávky byly učiněny necelé dva týdny od sebe tak o nich píši takto spolu.

objednana kalkulacka

objednana krytka

objednané zboží

Nejprve jsem objednal kalkulačku a 8 dní po jejím objednání jsem objednal krytku na objektiv (původní se mi podařilo nějakým způsobem ztratit :D ). Jak kalkulačka tak krytka přišla v bublinkové obálce přesně týden po sobě (tedy kalkulačce trvala cesta o něco málo déle) a kalkulačka dorazila 17 dní od objednání. Pokud jde tedy o rychlost doručení (pomocí HongKong Post) tak ta byla v tomto případě průměrná, takže si nemám na co stěžovat ;) .

P6159941

Kalkulačka je plně funkční a i relativně dobŕe vypadá (za tu cenu se rozhodně nemůžeme stěžovat :D ).

P6159935

Krytka je také (nečekaně :D ) plně funkční a odpovídá parametrům uvedeným na stránkach FocalPrice.

Na závěr tedy mohu pouze konstatovat, že i šestý a sedmý nákup ve FocalPrice skončil stejně jako ty předchozí - velmice dobře a FocalPrice mohu stále doporučit (přinejmenším na nákup různych drobností).

Snad bych ještě mohl dodat takovou drobnost, která se síce netýká přímo tohoto nákupu, ale sand to nevadí - veškeré zboží co jsem si kdy objednal ve FocalPrice je zatím (i po třech letech používání) plně funkční.

 

Fotografie z tohoto nákupu:

Zobrazeno: 4706

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich