DealExtreme - první nákup

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

První nákup v DealExtreme

Jako první věc v DealExtreme jsem si na zkoušku objednal  "MINI PIG 2 LEDS FLASHLIGHT WHITE", co by se dalo přeložit jako "Svítilna ve tvaru prasete s dvěmi LED" za cenu 78 centů (v té době cca 16Kč), jako typ poštovného jsem vybral Free shipping (poštovné zdarma).

objednané "prase" :)

Objednané zboží dorazilo po devíti dnech (objednával jsem 17.7.2010 a doma jsem ho měl už 26.7.2010) v bublinkové obálce.

Zboží bylo (a zatím stále je) plně funkční (na můj vkus svítí až příliš :) ).

 

 

Poté, co mi přišla tato první zásilka jsem si téměř okamžitě objednal další věci, které podle informací už mají v současné době na skladě a připravují je na odeslání (odesláno by to mělo být nejpozději do 4.8.2010), poté co tyto věci dorazí opět napíšu své zkušenosti.

 

fotografie z prvního nákupu:

Zobrazeno: 7761

Komentáře   

0 #1 Radek 2015-08-07 06:49
Já čekal na zboží 3 měsíce a pořád si jen dopisoval, kde to vázne a proč to nedošlo. Nakonec jsem chtěl peníze zpět a jelikož jsem platil přes Paypall, tak mi to refundovali. Odečetli si však nějakou částku - asi poštovné a proto jsem znovu reklamoval u paypall. Nakonec jsem zjistil, že rozdíl byl ve změně kurzu k dolaru u jejich banky za ty 3 měsíce. Takže u zboží za cca 100 doláčů fakt hrůza služby a už od nich nikdy více!!
Citovat

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich