Celní úřad

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

No nebudu se moc rezepisovat ,ale už mám s Dealextreme cca 90-100 doručených zásilek na 10 ještě čekám (jsou na cestě) , u několika čekám na Dodavatele ,ale někdy (pokud to zboží chcete) se vyplatí počkat např na jedno zboží čekám

od 24. 6. a ejhle dneska došlo potvrzení o dodávání ,jednalo se o toto: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27320 a neřešil jsem dobu ,protože jsem se dočkal.

Ale o co mi šlo s nadpisem :

Některé věci vám podrží celní úřad ,ale řešení je jednoduché :

Stačí uložit do PDF,JPG,Doc souboru stránku obchodu + výpis paypal účtu a na adresu celního úřadu poslat a do cca 3 dnů to pošlou.

Zboží které zadržely:

1). 5 x Hodinky --- http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.14042 ,musí te k tomu samozřejmě dát pravdivý a rozumný důvod nákupu (nepiště že je to pro kamarády pokud to potom prodáváte na Aukru) , já bohužel pracuji v podniku kde je 3000 zaměstnanců (na šachtě už 23 let :-( ) a minimálně polovinu těch lidí znám a připadám si jako dealer s hodinkama.

2).Druhá věc co zadržely byly také hodinky --- http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.14045 i když jich bylo jen 3 kousky ,ale asi si myslely , že jsou od jinud a za dražší peníz (no spíš si myslím , že se jenom baví když můžou něco pozdržet)

V budoucnu napíši skušenosti s některým zbožím a že mi ho už došlo :-)

S http://www.focalprice.com/ ještě moc skušeností nemám ,ale už 4 týdny čekám na zboží tak potom dám vědět co na to celní úřad.

Zobrazeno: 9853

Komentáře   

0 #1 Sára12 2013-01-27 21:36
ahhoj mohl by jsi mi poslat návod jak to udělat stím celním úřadem?
Citovat

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain