BuyinCoins - první nákup

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

bic

Na zkoušku jsem si z tohoto obchodu objednal miniaturní bluetooth adaptér za cca 27Kč, jako vždy i tentokrát jsem zvolil jako způsob dopravy Free shipping (doprava zdarma).

objednaný bluetooth adaptér

Zboží jsem si objednal 27.7.2010, odesláno bylo 29.7.2010 (dokonce jako důkaz vyfotili obálku s mou adresou :) ), a já ho měl už 3.8.2010 (tedy 7 dní po objednání a 5 dní od odeslání), což je zatím vůbec nejrychlejší čas doručení zboží z číny :).

Bluetoot adaptér dorazil v bublinkové obálce (stejně tak jako zatím všechno objednané zboží). Hned po otevření této obálky sem ho šel vyzkoušet, sice se díky svým malým rozměrům hůře zasouval do USB portu (u stolního PC, u notebooku to šlo dobře) a ještě hůře vysouval, ale byl pně funkční, operační systém (Windows 7) ho bez problémů rozposnal a po cca minutě jsem s ním mohl bez problémů pracovat.

Právě se chystám objednat v tomto e-shopu další zboží (tester ATX zdrojů a IDE/SATA to USB adaptér), až mi zboží dorazí tak k tomu opět néco napíšu.

Fotografie z tohoto nákupu:

Zobrazeno: 7455

Komentáře   

0 #2 taxik 2013-06-24 12:45
Tak píšu zase, a tento obchod můžu doporučit, všechno zatím bylo doručeno funkční a to jsem nakupoval už po čtvrté :) Zakoupil jsem si také USB rozbočovač, který měl na sobě USB2.0 ve skutečnosti to byl ale USB1.1, proto jsem požádal o vrácení peněz (rozbočovač stál 1.8dolarů a vrátili mi 1dolar). Peníze mi po 5 hodinách opravdu došli na PayPal :) Rychla komunikace, ještě jednou doporučuji, jinak pozor, čtěte si recenze jelikož dle informací jsou u nich všecky USB1.1 i když píšou že jsou to USB2.0.
Citovat
+2 #1 taxik 2012-12-28 20:55
Dobrý den,

děkuji za recenzi tohoto obchodu. Zrovna jsem si objednal USB OTG kabel za 1 dolar a doufám že to bude bez potíží :)
Citovat

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich