MiniInTheBox

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

miniinthebox - logo

O tomto e-shopu by se dalo říci, že je jakousi "součástí" (i když to není zrovna přesný výraz), kde najdete v podstatě jen produkty nižší cenové kategorie, na které je poštovné zdarma.

Adresa e-shopu (otevře se v novém okně):

www.miniinthebox.com

Hlavní rysy tohoto obchodu:

+ velké množství zboží

+ u velké části zboží výborné ceny

+ je zde i zboží, které se zle hledá

+ relativně častá aktualizace nabídky

+ oproti LightInTheBox je poštovné na veškeré zboží zdarma

- žádná forma "odměňovacího systému"

Mé hodnocení tohoto obchodu 8/10

(hodnocení se může časem změnit, a bude záviset od toho, jaké s tímto obchoem budu mít další zkušenosti)

Moje nákupy v MiniIntheBox:

první nákup v MiniInTheBox

Zobrazeno: 12867

Komentáře   

0 #15 Colin 2016-02-17 11:54
Taky mám nedávnou zkušenost s koupí zboží přes mininthebox. Nebudu říkat, jestli dobrou nebo špatnou.

Zboží mi bylo odesláno 4.2. a přišlo 16.2. (od 7.2. do 14.2. probíhalo celní řízení), přitom jsem platil cca 11 USD za dopravu (3-5 prac. dní). Dále jsem musel doplatit DPH + poplatek DHL za vyřízení celních povinností, tudíž zboží za 40 USD mě nakonec vyšlo na 86 USD.

Nakupuji na jiných servrech poměrně dost a dlouhou dobu, ale ještě nikdy jsem tak dlouho nemusel čekat a neplatil jsem nikdy žádné další poplatky.

Zboží došlo v pořádku, s tím problém nebyl.
Citovat
0 #14 Anet 2015-12-22 06:11
Zaplatila jsem zboží kartou a kdyz mi přišlo chtěli jeste stejnou částku jako dobirku!!!
Citovat
0 #13 David777 2015-04-07 11:30
Taky mi nešla objednávka dokončit přes žádný prohlížeč, tak jsem to zkusil telefonem aplikací Seznam.cz a prošlo to úplně v pohodě:-)
Citovat
0 #12 admin 2015-03-29 15:54
Cituji Renáta 1:
Dobrý deň, prosím o radu. Mala som problém s dokončením objednávky, podobne ako Silvia. Spravila som však chybu, že som za tovar zaplatila priamo cez Paypal a teraz mi už objednávka nejde dokončiť, pretože stále čaká na platbu a miniinthebox platbu obdržali. Na maily nereagujú už dva týždne. Ďakujem 


Toto odporúčam riešiť cez PayPal (Resolution Center) - peniaze by Vám mali byť potom bez problémov vrátené.
Citovat
0 #11 Renáta 1 2015-03-29 14:51
Dobrý deň, prosím o radu. Mala som problém s dokončením objednávky, podobne ako Silvia. Spravila som však chybu, že som za tovar zaplatila priamo cez Paypal a teraz mi už objednávka nejde dokončiť, pretože stále čaká na platbu a miniinthebox platbu obdržali. Na maily nereagujú už dva týždne. Ďakujem 
Citovat
0 #10 Radek 2015-03-04 20:13
Už mám objednáno :) Nešlo mi to s Operou, Google Chrome ani Firefoxem. Tak jsem zkusil ten nejslabší, Explorer a šlo to.  8)
Citovat
0 #9 admin 2015-03-04 12:55
Cituji Radek:
Mám stejný problém jako Silvie a zjistil jsem, že nejsem ani zdaleka sám. Při posledním kroku - kliknutí na objednat - stránka nereaguje a nic nedělá.

Zkoušel jsem použít 3 různé prohlížeče.


opět jsem to zkusil a opět prošlo bez problémů - použil jsem Firefox bez jakýchkoli doplňků.
Citovat
0 #8 Radek 2015-03-03 22:37
Mám stejný problém jako Silvie a zjistil jsem, že nejsem ani zdaleka sám. Při posledním kroku - kliknutí na objednat - stránka nereaguje a nic nedělá.

Zkoušel jsem použít 3 různé prohlížeče.
Citovat
0 #7 admin 2015-02-06 07:57
Cituji Silvie:
... Připojím tedy potvrzení objednávky z miniinthebox, mám ještě poslat výpis z účtu, že jsem to platila?...

České poště byste měla poslat výpis z účtu nebo screen z internetového bankovnictví/paypalu, potvrzení objednávky z miniinthebox, plnou moc (pokud jste ale z Prahy, tak to doporučuji vybavit osobně, protože pošta si za zastupování v celním řízení bere 180Kč) a u některých druhů zboží i prohlášení o tom, že je to zboží neobchodního charakteru.

Pokud ale nějaký dokument poslat zapomenete, tak Vás na to upozorní a můžete ho dodat později (jediné co se stane je to, že se tím dodání objednaného zboží ještě o něco málo prodlouží).
Stejně tak pokud některý z požadovaných dokumentů nejste schopná dodat, tak se nic neděje a pouze stačí v mailu, kterým jim ostatní dokumenty budete posílat, vysvětlit danou situaci (občas se mi to také stává a zatím s tím nikdy nebyl problém).
Citovat
0 #6 Silvie 2015-02-06 07:16
Dobrý den, s důvěrou se na Vás opět obracím. Zboží je už v ČR. Myslela jsem si, že si jdu na poštu pro balík, ale obdržela jsem obálku ohledně zásilky - chápu, že mám vyplnit plnou moc pro poštu a žádost, aby za mě mohli komunikovat s celníky. Mám ale ještě poslat doklad o platbě s rozpisem zboží, ceny a dopravy. Připojím tedy potvrzení objednávky z miniinthebox, mám ještě poslat výpis z účtu, že jsem to platila?
Díky moc za rady, nějak se v tom ztrácím, asi jsem už stará :)
Silvie
Citovat
+1 #5 Silvie 2015-01-11 13:28
Děkuji moc za odpověď - asi to bylo tím překladačm. Už jsem to dotáhla do úspěšného konce :)
Silvie
Citovat
0 #4 admin 2015-01-09 12:16
Cituji Silvie:
...když jsem dala platbu kartou (pak jsem zkusila PayPal) a klikla na dokončit objednávku tak se nic nedělo, objednávku mám stále ve stavu "čeká na zpracování". Umíte mi poradit jak dál?
Děkuji za odpověď Silvie

Můžete zkusit dokončit objednávku v jiném internetovém prohlížeči, případně pokud používáte nějaký doplněk, který automaticky překládá stránky do češtiny, tak ten vypněte (takovéto věci umí občas dost rozhodit systémy zahraničních obchodů) a dokončete objednáku bez něj.
Teď jsem vyzkoušel nákup v mininthebox a vše proběhlo bez problémů (a to jsem během pokusu o platbu kartou stránky opustil, vrátil se tam, změnil způsob platby na PayPal a bez problémů platbu provedl).
Tím, že je stav objednávky "čeká na zpracování" myslíte, že je objednávka "Pending" (ještě nebyla zaplacena a čeká na platbu) nebo je "Processing" (byla zaplacena a čeká na zpracování pracovníkem obchodu).
Jinak můžete také objednávku zrušit a udělat ji nova (třeba v jiném internetovém prohlížeči.
Citovat
+1 #3 Silvie 2015-01-09 11:49
Dobrý den, chtěla jsem koupit pár maličkostí na Mini in The Box. Objednávku jsem zvládla pouze do první fáze, když jsem dala platbu kartou (pak jsem zkusila PayPal) a klikla na dokončit objednávku tak se nic nedělo, objednávku mám stále ve stavu "čeká na zpracování". Umíte mi poradit jak dál?

Děkuji za odpověď Silvie
Citovat
0 #2 Katarina 2013-08-17 15:25
Zdravim, kedze je postovne zdarma, znamena to ze cena uvedena pri "place order" je vysledna? Dakujem :)
Citovat
+3 #1 Zuzana Vajdíková 2013-06-04 14:40
Mohu se zeptat, zda-li se platí clo?
Citovat

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde